Jak na bolest v krku i gynekologický zánět

22.05.2013 10:46

Přeji krásný jarní den,

ráda bych se s vámi podělila o 2 nové osobní zkušenosti s přírodními výrobky OKG. Obě jsou teď vzhledem k neustálým výkyvům teplot velmi aktuální.

 

1. Bolest v krku a zvýšená teplota

Po 3 dnech užívání 3x denně 1 tobolky Factor Base Kids a kloktání Alfou+ jsem naprosto bez bolesti, hned 1. den se mi znatelně snížíla teplota a pak už jsem jen sledovala zlepšení a musím říct, že je to rychlost :)

Také jsem se ptala sama sebe - čeho mám vlastně po krk? co mi leze krkem? abych splnila úkol dané nemoci.

 

2. Gynekologický zánět

Za cca týden jsem se zbavila gynekologického zánětu i výtoku, aniž bych musela na gynekologii pro antibiotika a čípky, kterými jsem takové problémy řešila doposud. Od té doby, co mám výrobky OKG, můžu vše řešit přírodně, bez chemie, vedlějších účinků a čekání u lékaře. Abych dala přesný návod - užívala jsem 2x denně Tau+, 1x Alfu+, 2x FB Kids a ono místo jsem mazala Gelem (pro silnější povahy; pro citlivější osoby doporučuji raději naředit převařenou vodou a dělat si výplachy nebo obklady).

Navíc jsem používala aniontové vložky  Pompadour od Dedry (mimochodem neznám na českém trhu levnější a fungují výborně), které pomáhají i na mnohé jiné problémy nejen ženám.

 

Jsem moc vděčná těmto firmám za to, že pomáhají lidem a dělají svět lepší - ekologicky i ekonomicky!

 

Pramen zdraví jsou stránky věnované lidem, kteří nechtějí užívat chemii a hledají přírodní pomoc.

I já jsem totiž kdysi hledala, jak z toho bludného kruhu léků, ordinací a nemocničních lůžek ven. A byly to právě výrobky OKG, které mi tenkrát, mezi tím vším co jsem vyzkoušela, opravdu pomohly, za což jim zůstanu navždy vděčná. A to je důvod, proč právě tyhle výrobky doporučuju dál.

Protože už ale vím, že zdraví je celostní záležitost a skutečné zdraví znamená harmonii těla, mysli i duše, vytvořila jsem 21-denní e-mailový program zdarma Cesta ke zdraví těla, mysli i duše, který Vám pomůže porozumnět Vašim problémům a získat celostní pohled na Váš život a Vaše zdraví. Jako dárek navíc dostanete e-book 7 kroků ke zdraví.