Bývaly doby, kdy jsem byla skoro pořád nemocná. Chřipky a angíny střídaly záněty a zápaly, jedny antibiotika nahrazovaly druhé, postupně se přidávaly další a další problémy, na které přibývaly další a další léky - bolesti kloubů a kostí, nesnesitelné migrény, snížená funkce štítné žlázy, trávicí potíže, podvýživa, nefunkční ledvina... Lékaři si už nevěděli rady. Řešili příznaky, zatímco příčina jim unikala. Všechno to zkoumání, posílání od jednoho specialisty k druhému, léčba... Všechno to bylo k ničemu. I když... k něčemu to přece jen bylo. Všechno to trápení mě dovedlo tam, kde jsem dnes. K pochopení. K celostnímu přístupu ke zdraví. K pomáhání druhým. Vzala jsem svůj život do vlastních rukou a dnes jsem relativně zdravý člověk. A když se přece jen objeví nějaký ten zdravotní problém, jsem schopná se s ním většinou vypořádat sama, jen s pomocí přírody. A jsou to právě výrobky OKG, které mi pomohly, když mi bylo nejhůř a nic nezabíralo, za což jim zůstanu navždy vděčná. A to je důvod, proč právě tyhle výrobky s láskou doporučuju dál.

Dnes pomáhám lidem, kteří jsou na tom podobně, jako kdysi já, najít tu svoji cestu ke zdraví.

Více informací o mě a o tom, co dělám, najdete na stránkách zuzanahoffmannova.cz.

Ráda bych Vás také pozvala na Cestu ke zdraví těla, mysli i duše - 21-denní e-mailový program zdarma, který Vám pomůže pochopit Vaše problémy a získat celostní pohled na Váš život a Vaše zdraví. Jako dárek navíc dostanete e-book 7 kroků ke zdraví.

 

Pramen zdraví jsou stránky věnované lidem, kteří nechtějí užívat chemii a hledají přírodní pomoc.

I já jsem totiž kdysi hledala, jak z toho bludného kruhu léků, ordinací a nemocničních lůžek ven. A byly to právě výrobky OKG, které mi tenkrát, mezi tím vším co jsem vyzkoušela, opravdu pomohly, za což jim zůstanu navždy vděčná. A to je důvod, proč právě tyhle výrobky doporučuju dál.

Protože už ale vím, že zdraví je celostní záležitost a skutečné zdraví znamená harmonii těla, mysli i duše, vytvořila jsem 21-denní e-mailový program zdarma Cesta ke zdraví těla, mysli i duše, který Vám pomůže porozumnět Vašim problémům a získat celostní pohled na Váš život a Vaše zdraví. Jako dárek navíc dostanete e-book 7 kroků ke zdraví.