Proč zdravotnictví nedovolí léčit rakovinu

10.03.2014 10:15

Představte si havárii dopravního letadla s fatálními důsledky. Můžete si být jistí, že by tato zpráva zaplnila všechny přední stránky hlavních médií. Nuže, máme denní ekvivalent 8-10 leteckých havárií, kde všichni na palubě zemřou na rakovinu. Skoro dva milióny Američanů je každoročně diagnostikováno na rakovinu – jedna osoba ze tří bude někdy během života zasažena rakovinou  navzdory masivnímu technologickému pokroku za posledního půl století.

Západní medicína zdaleka není blízko nalezení "léku na rakovinu", během toho co se rakovina rozrostla ve světovou epidemii ohromných proporcí. Statistiky hovoří za vše :
Začátkem roku 1900 byl rakovinou diagnostikován 1 z 20 lidí
V roce 1940 byl rakovinou diagnostikován 1 z 16 lidí
V roce 1970 byl rakovinou diagnostikován 1 z 10 lidí
Dnes je to 1 ze 3 lidí !
Dle vyjádření CDC, je očekáváno okolo 1, 660, 290 nových případů rakoviny v roce 2013. Jestliže celkový počet úmrtí klesá, proč počet případů stále roste? Odpověď je jednoduchá : čtyřicetiletá „válka proti rakovině“ je jen fraška.

Epidemie rakoviny je sen pro Big Pharma a jejich kampaně k nelítostnému utajení možných léku proti rakovině.
(Je to dobře popsáno v dokumentu "Rakovina : zakázaná léčba" - https://www.youtube.com/watch?v=gWLrfNJICeM.)

Rakovinová mašinérie

Prosím, pochopte, že rakovina je veliký byznys. Rakovinný průmysl prakticky nic neutrácí z jejich multi-miliardových dolarových zdrojů na efektivní strategie prevence, jako je dieta, zásady, cvičení a vzdělávání v oblasti obezity. Naopak utrácejí peníze na "protirakovinové terapie", namísto jejímu předcházení a opravdovému léčení.

Proč by se připravili o svou dojnou krávu? Jestliže budou pokračovat v udržení jejich rakovinné mašinérie v chodu, budou nadále získávat obrovský profit z chemoterapíí, radioterapií, diagnostických procedur a operací.

Průměrný pacient s rakovinou utratí okolo 50.000 dolarů v boji proti této nemoci. Chemoterapie je nejdražší ze všech léčebných metod. Mnohé vyjdou v rozmezí 3.000 – 7.000 dolarů za jeden měsíc.

Jestliže rakovinný průmysl povolí skutečný lék, potom přijdou o své pacienty. Má proto větší smysl udržovat pacienty stále při životě, ale nemocné, aby se museli vracet pro více léčby.

Představený dokument je nesmírně poučný. Detailně ukazuje jak farmaceutický průmysl ve spolupráci s American Medical Association (AMA) geniálně ve třech krocích ovládli v roce 1900 celý zdravotnický systém.

Stručně to proběhlo asi takto :

1. Mezinárodní bankéři, kteří vlastnili farmaceutické a chemické továrny převzali kontrolu nad zdravotnickým vzdělávacím systémem asi před 100 lety.

2. Poskytli granty lékařským komorám a hlavním lékařským univerzitám, výměnou za místa v radách a za možnost kontrolovat jejich činnost.

3. A nakonec inteligentně vykonstruovali jejich kontrolu nad každým státním kontrolním orgánem, který se zabýval medicínou.

"Neopovažujte se někoho vyléčit!"

Navzdory enormnímu počtu financí nalitých do výzkumů rakoviny, 2 ze 3 pacientů rakovině podlehnou do pěti let po absolvování standardních prostředků léčení, jako je chemoterapie, radioterapie a operace. Není to vůbec překvapující, jestliže uvážíme, že dvě ze tří metod jsou samy o sobě karcinogenní! Jedna studie ukázala, že chemoterapie prospěla jen přibližně jednomu pacientovi z dvaceti, kteří ji absolvovali.

Za posledních 100 let, bylo vyvinuto mnoho přírodních léčiv proti rakovině a byly prokazatelně úspěšné ve Spojených státech i v jiných zemích. Všechny tyto metody byly vehementně ignorované, umlčené a zametené pod koberec farmaceutického monopolu. Takoví lékaři a badatelé čelí následně útokům, zesměšňování, jsou posílání do vězení a profesionálně zruinovani za odvahu vzepřít se farmaceutickým korporacím.

Aby bylo možno udržet tento lékařský monopol, tak se jakákoliv funkční přírodní léčba potýká s masivní opozicí farmaceutických a lékařských korporací. Farmaceutické korporace nemají zájem na přírodních látkách, které si nemůžou patentovat, jelikož by přišli o výdělek. Oni proto budou a v minulosti tak mnohokrát učinili, dělat vše proto, aby se veřejnost nikdy o efektivní přírodní léčbě nedozvěděla.

Food and Drug Administration (FDA) je díky PDUFA, primárně financována farmaceutickými korporacemi a je jejich komplic v tomto procesu. Oni se brání konkurenci a tváří se jako ochránci veřejnosti, ale realita je bohužel taková, že jim jde jen o ochranu svých zisků.

 

 

Zdroj: https://www.okg-net.cz/clanky/proc-zdravotnictvi-nedovoli-lecit-rakovinu/