Pár nových zkušeností s výrobky OKG

31.08.2012 21:25

Radka V.: Příběh od mé zákaznice: dnes je to 14 dní co užívám Emulips Forte a dávkování jsem na Vaši radu zvýšíla po týdnu užívání na 4x denně po 15 ti kapkách. začínala jsem na váze s 71,8 kily a za těch 14 dní mám 69,3 kg, 2 kg dole což mě velice potěšilo a samozřejmě budu pokračovat i nadále.

Dita K.: Emulips Forte úžasně napomáhá pravidelné menstruaci. Navíc funguje jako hormonální "stabilizátor" i v období přechodu. Již několik uživatelek, které byly v období přechodu a braly tento výrobek zaznamenalo stejnou situaci - začali pravidelně menstruovat jako "zamlada"  - a cítí se výborně.

Hanka V.: Přidávám zkušenost slevové zákaznice: DOBRÝ DEN, MOC ZDRAVÍM,ano před časem jsem se registrovala, ale pouze pro svoje rodinné potřeby-----hlavně ohledně mojí 88leté matky, která velice trpí bercové vředy, jsem velice potěšena, za dva měsíce užívání OK GEL se nám podařil zahojit jeden ve velikosti asi 2x3cm, což je velký úspěch, tenhle nás trápil přes rok.Máme ještě jeden tak asi 6x5cm---struktura se pěkně mění a vkládám naději, že se dobereme také k cíli.

Jana T.: pani Irenka G. je spokojená s Emulipsem, pomohl ji na trávení. Ma za sebou již druhou velkou lahvičku a ted se zaregistrovala a chce si upravit vysoký tlak tak si vzala Gamu a Betu na odkyselení :)

Dita K.:  naše výrobky - zejména OK Alfa ok gel  podpořené FBKids, Omegou a FBazi  zabrali na bolavé ouško holčičky -  která již dříve jej měla 2xpíchané  a nyní v létě měla i zánět zvukovodu (na něj antibiotika). Maminka chtěla vyzkoušet přírodní cestu okg - a během 2dnů ouško přestalo bolet.  Do ouška maminka kapala OK Alfu  a OK gel mazala okolo ouška.   I naši Anetce takto úžasně zabrala kombinace ok alfy a ok gelu na velkou bolest v uchu. 

Dita K.:  musím znovu napsat i jak nám zabral OK Gel - z něj oční kapky při zánětu spojivek. Také jsme vnitřně podpořili výrobky  OK Alfou a OK Gamou.  Nemuseli jsme tehdy ani k doktorovi.  Již ten den i když měla oči rudé  ji neboleli - to byl pátek a normálně Anetka šla do školy a odpoledne měla oslavu narozenin s kamarádkami. Do soboty do rána oči měla skoro čisté  a v pondělí paní učitelka nevěřila svým očím - Anetčiny oči byly úplně čisté  - zdravé.

 

Přeji krásné poslední dny prázdnin.

 

V pondělí 4.9. pro zájemnce je od 21hod setkání po skypu - z pohodlí Vašeho domova.

Co zde uslyšíte? Zkušenosti s výrobky  A na JAKÉ výrobky se v tomto období ZAMĚŘIT a PROČ?

Plus je zde i prostor pro Vaše dotazy.

Máte zájem se k nám připojit?  Pošlete mi, prosím, svůj nick na skypu. Můj je kudlakova2.

 

Pramen zdraví jsou stránky věnované lidem, kteří nechtějí užívat chemii a hledají přírodní pomoc.

I já jsem totiž kdysi hledala, jak z toho bludného kruhu léků, ordinací a nemocničních lůžek ven. A byly to právě výrobky OKG, které mi tenkrát, mezi tím vším co jsem vyzkoušela, opravdu pomohly, za což jim zůstanu navždy vděčná. A to je důvod, proč právě tyhle výrobky doporučuju dál.

Protože už ale vím, že zdraví je celostní záležitost a skutečné zdraví znamená harmonii těla, mysli i duše, vytvořila jsem 21-denní e-mailový program zdarma Cesta ke zdraví těla, mysli i duše, který Vám pomůže porozumnět Vašim problémům a získat celostní pohled na Váš život a Vaše zdraví. Jako dárek navíc dostanete e-book 7 kroků ke zdraví.