Nové příběhy

10.01.2013 19:05

OKG výrobky stále pomáhají nám i novým lidem okolo nás. Ráda Vám píšu tyto nové příběhy – ekzém, lupenka, zánět středouší, bolesti zad, kolen, nateklá dásen, váha, zažívání, vyprazdňování…

 

Radka B.: Včera jsem volala s paní, která má po 3měsících užívání čistou holčičku od ekzému.

Radka B.: Musím se podělit o zkušenost Janičky Přikrylové. Na listopadové konferenci mi ukazovala svou LUPENKU. Bylo to opravdu hodně nepěkné. Začala užívat pouze Omegu + vnitřně a mazala i zevně a Betu a o vánocích mi poslala fotky a já se nestačila divit!!!!! Místa klidná, krásná. Nechtělo se mi věřit. Že za takovou chvilku, když s lupenkou bojuje od roku 2000!!! Výrobky jsou prostě božííííííí.

Anna M.: Já jsem byla přes vánoce s Andulkou  u dcery Ludky v Holandsku. A když jsme letěly letadlem a přistávaly v Amsterndamu strašně ji bolelo ucho, měla totiž rýmu. V noci jí to strašně bolelo, tak jsme hned kapaly Alfu a dávaly gelík. Ráno přišel soused – lékař. Prohlédl ji ucho a řekl, že má zánět, ale že oni antibiotika nedávají – at si tělo poradí samo. A divil se co to v tom uchu má, když to ještě neprasklo. No tak jsme mu ukázaly OK Alfu a OK Gel. Líbilo se mu to. Odpoledne ucho samo prasklo, jen ještě byly horečky. Ty za pár dní také odezněly. Takže za týden už bez horečky a bolesti jsme letěli letadlem domů. Díky výrobkům bez píchání a bez antibiotik – nebyly opravdu potřeba.

Petra S.: Kolegyni Vendulku hodně bolely záda, ani chodit skoro nemohla. Včera si nasadila Betu, Gamu a Emulips Forte a večer na školení psala, že se jí ulevilo a bolest povolila – paráda.

Dita K.: Jeden milý příběh ze života. Byli jsme na návštěvě a Anetka si začala s Natálkou povídat o výrobcích OKG. Jako obvykle u nich vyhrála OK Alfa, ok gel na bílé zoubky a kdyby jste slyšeli tu chválu na Kids. To byste valili oči. Natálka si všimla, že je poslouchám - otočila se na mě. A dodala krásný trumf " A teto po Kids se mi tak dobře spí - a slastně se u toho usmála" Kdyby někdo naše holčičky slyšel určitě by nezapochyboval ani na vteřinu o tom, jak úžasné a fungující máme výrobky!!!

Petra S.: Přidávám zkušenost kolegy Pepči K.: Emulips forte mi moc pomohl při zažívání a při zácpě..... jsem mu moc vděčný :) ..............Dnes nová zkušenost s OK OMEGOU + mamině pomáhá s bolestmi při menstruaci.

Lida E.: kopíruji příběh Haničky U.: mám osobní zkušenosti s gelem a s alfou, malá měla nateklou dáseň, že ji z toho bolelo ucho, tak jsem mazala gelíkem dáseň a do ucha kapala alfu, tak jsme nemuseli na pohotovost

Lida E.: ...a další zkušenost od Leničky Skopalové: Moje 11 letá dcera hraje fotbal s klukama. Stěžovala si na bolesti kolen..už přes měsíc užívá Betu a říká že je to dobrý že ji už nic nebolí..takže super

Lida E.: a ještě jeden příběh od Simči K.: Mám obrovskou radost, že můžu už i já napsat první zkušenost, Emulips=poklad, dcera skoro 7 let trpěla zácpou a nyní už desátý den chodíme skvěle,ona sama má obrovskou radost, že jde na WC bez bolesti. Moc děkuji !!!

Jana T.: Zkušenost pani Alenky Prokopové: Emulips užívám a asi mi to dělá dobře. Díky moc za tento produkt.

Jana T.: a ještě zkušenost na FB Kids. Mé neteře miluji FB Kids, denně snědí asi 4 tobolky s tím, že jsou to dobré vitamínky či bombonky. Až jsem žasla když jsem to viděla na vlastní oči. A nakoupila si proto sadu 10+2FB Kids. :)

Lida E.: taky musím napsat zkušenost naše Kačenka si přivezla z AquaPalac vodu v uchu a začalo ji to bolet voda nechtěla ven, doma jsme hned kapali alfu a do chvilky po praskání v uchu vyteklo vše a bolest ustala.

Jana T.: ještě jedna zkušenost manželové babičky: dostala k narozeninám OK Tau, Betu a až na slovensko mi děkovala za ty úžasné lektváry, které ji dávam protože ji to moc pomáhá hlavně na močák a na záda Beta. Měla pak virozu a tchyně ji odnesla ok alfu protože zřejmě Tamtum verde ji nezafungoval. Tak byla z toho nadšená jak ji hned Alfička pomohla. Děkuji moc za tyto produkty.

 

I já jsem vděčná, za produkty. Za to, že je vyrábí naše česká firma, tím jsou nám i cenově lépe dostupné.

Děkuji Vám a přeji vše dobré do tohoto roku.