Cesta k ženství

04.09.2014 10:38

V životě jsem měla štěstí na muže, u kterých převažovala spíše ženská energie. Proto jsme se, díky mojí spíše mužské energii, doplňovali a v podstatě to tak nějak fungovalo. Jenže vnitřně jsem byla nespokojená a po nějakém časem jsem takového muže vždycky opustila. "Já chci pořádnýho chlapa!", znělo mé poslední přání, jaký by měl můj ideální partner být. A tak jsem ho taky dostala - silného a dominantního. Ale jaktože to najednou nefunguje, jaktože to mezi námi tolik skřípe? Dlouho jsem nechápala, co se vlastně děje, a tak jsem se obhajovala, vysvětlovala, bránila, hádala, snažila se prosadit si svoji pravdu. Nic z toho však náš vztah nezlepšilo, spíš naopak. I když v hádce vyhraje jeden, špatně se cítí oba. Začala jsem chápat, že tudy cesta nevede. Že jsou ženy jiné než muži, to už jsem zjistila. No jo, ale co mám dělat? Jak mám uzdravit náš vztah? Jak mám být ženou pro svého muže?

Ne náhodou v tuto dobu přišla Miluška se svými videi, která se týkají ženství a ženské role. Úplně mě to dostalo. To je přesně to, co právě teď potřebuju! Pouštěla jsem si videa znova a znova a plakala dojetím. Chtěla jsem slyšet víc a víc - 5 videí pro mě sice bylo velkým přínosem, ale stále jsem nevěděla, jak to udělat prakticky, aby se náš vztah posunul k lepšímu. Následovalo otevření kurzu Žena je láska. Přestože do kurzu mohly za jedny peníze získat vstup 2 ženy, zrovna se mi to finančně vůbec nehodilo. Nakonec se mi ale podařilo se do kurzu dostat. A byla to jedna z nejlepších investic v mém životě.
Díky kurzu Žena je láska jsem pochopila svoji ženskou úlohu v životě. Dostala jsem mnoho cenných, ale přitom jednoduchých rad, které jsem začala používat v praxi. Začala jsem se učit být Ženou, abych dala prostor svému partnerovi být Mužem. Musím přiznat, že to pro mě někdy není vůbec snadné, oba si neseme spoustu zranění z minulosti, ale přesto pokračuji - nejen kvůli němu, ale hlavně kvůli sobě. A mám tu nejúžasnější učitelku, jakou jsem si mohla přát. Vychází totiž z vlastních zkušeností. Je pro mě podporou ve chvílích, kdy se cítím mizerně a mám pocit, že nic nemá smysl. Několika vhodně zvolenými slovy mě dokáže "nakopnout" a dodá mi sílu jít dál. Je pro mě velkou inspirací. A nejen za to jí moc děkuju.

Kurz Žena je láska byl uzavřen a otevře se zase až za rok. Už teď ale můžeme čerpat inspiraci ze skutečných ženských příběhů a sdílet spolu s Miluškou a dalšími ženami naše životní témata v Klubu žena je láska. Po celý rok každý měsíc jedno téma. První video už na vás čeká. Pro shlédnutí zadejte svůj e-mail, abyste se vždy co nejdřív dozvěděli o nejnovějším videu. Kdykoliv se můžete z odběru zase odhlásit. Pokud se vám videa budou líbit a najdete v nich přínos, prosím, pošlete to dál. Sdílejte příběhy s ostatními ženami a pomozte jim zlepšit jejich vztahy k sobě i k druhým. Za sdílení budete odměněni e-bookem plným příběhů a pomůžete tím zlepšit celý svět!