7 dovedností strategického podnikatele

07.03.2013 10:42

Mnozí z Vás jste podnikatelé, manažeři, obchodníci, ale položili jste si někdy otázku – Jaký typ podnikatele, obchodníka a manažera jste? Existují podnikatelé honící se za každým zákazníkem, vyčerpaní a uhnaní. A pak existují podnikatelé strategičí. Ti používají 7 dovedností, díky kterým je jejich podnikání úspěšné, zákazníci k nim přicházejí sami, doporučují je.

Existuje recept pro podnikatele, manažery a obchodníky, jak díky internetu najít svobodu a zjednodušit si život? Já na něj právě narazil. Shlédl jsem videotrénink jednoho podnikatele a experta ve svém oboru v oblasti e-mail marketingu, pana Davida Kirše na téma Hledač příležitostí vs. Strategický podnikatel.

Tento videotrénink mě velmi inspiroval ve vztahu k vlastnímu podnikání a myslím si, že může být velmi přínosný i pro další podnikatele, manažery a obchodníky, tedy i pro Vás, moje klienty.

Ve videotréninku Zdarma se dozvíte 7 dovedností strategického podnikatele a systém, díky kterému Vaše firma může pořád vydělávat peníze a získávat nové zákazníky, přestože si právě například užíváte dovolené, trávite čas se svou rodinou nebo u svých koníčků.

7 dovedností strategického podnikatele se naučíte zde. Musíte se zaregistrovat, ale nebojte se, pokud se Vám to nebude líbit, jedním kliknutím se zase odhlásíte. O nic nejde. Buď se chopíte příležitosti, nebo ji necháte plavat… a chytne se jí Vaše konkurence. To já radši neriskuju :)