VÍTEJTE U PRAMENE ZDRAVÍ!

Tyto stránky věnuju lidem, kterým záleží na jejich zdraví, kteří nechtějí užívat chemii a hledají přírodní pomoc.

 

I já jsem totiž kdysi hledala, jak z toho bludného kruhu léků, ordinací a nemocničních lůžek ven. A byly to právě výrobky OKG, které mi tenkrát, mezi tím vším co jsem vyzkoušela, opravdu pomohly, za což jim zůstanu navždy vděčná. A to je důvod, proč právě tyhle výrobky doporučuju dál.

 

Můžete si tu přečíst informace o jednotlivých produktech a zkušenosti s nimi a objednat si je přímo  od výrobce se slevou .

 

Prohlédnout si katalog výrobků>>>

 

Protože už ale vím, že zdraví je celostní záležitost a skutečné zdraví znamená harmonii těla, mysli i duše, vytvořila jsem 21-denní e-mailový program zdarma Cesta ke zdraví těla, mysli i duše, který Vám pomůže porozumnět Vašim problémům a získat celostní pohled na Váš život a Vaše zdraví. Jako dárek navíc dostanete e-book 7 kroků ke zdraví.

 

Spokojení zákazníci

Křečové žíly mizí

29.05.2017 15:26
Už nemám křečové žíly! Vím, že to je určitě podpořeno šesti lety pravidelného užívání našich výrobků. Ale Factor Base NO mi prostě na ně krásně zabralo. Představ si, že na levé noze jsem měla deset let takový šeredný flek, na začátku červený shluk žil, nedávno černá skvrna - opravdu neskutečně...

Zdravé hubnutí

21.04.2017 15:50
Zhubla jsem 25kg za 1 rok! Měla jsem těžkou nadváhu..... Díky lékům, které jsem užívala na deprese jsem se postupně dostala na váhu 105 kg. Hledala jsem pomoc a našla u společnosti OKG, která má tak vynikající produkty. Užívala jsem Emulips Forte, Omegu-3 Complete a podařilo se mi bez diet...

Detoxikace s OKG

28.03.2017 10:55
Odstraní z těla i to, o čem my ani nevíme Používala jsem Factor Base Detox jako jarní očistu těla. Začala jsem používat 3. krabičku a zjistila, že ze mě při vyprázdňování stolice něco visí, nešlo to stále odstranit. Tahala jsem za to a podařilo se mi utrhnout kousek asi 15cm, vypadalo to jako...

Veškerá omezení existují pouze v naší hlavě

18.01.2017 10:49
Vážený a milý čtenáři, věříš, že vše na světě je možné? Ano, vše je možné. Veškerá omezení existují pouze v naší hlavě. Také se mi před několika lety zdálo toto tvrzení trošku přitáhnuté za vlasy, ale dnes už mohu potvrdit, že je to opravdu tak. Mnohokrát v životě mi bylo lékaři z různých oborů...

Konec s migrénou a bolestí hlavy

22.09.2016 11:02
Po 10 letech konec s migrénami! Více jak 10 let mne trápily nepříjemné migrény, užívala jsem po vyšetření na neurologii nejrůznější léky, sice mi pomáhaly, ale chtěla jsem mít rodinu a tak veškeré léky jsem přestala užívat. Migrény se dostavovaly v různém časovém rozmezí, během obou mých...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>