Re: Zdravotní problémy

Zuzana Hoffmannová | 06.10.2011

Začnu tedy svými vlastními zkušenostmi: Trápily mě časté nevolnosti, nechutenství a tím pádem i podvýživa a střevní potíže.
Začala jsem užíváním Emulipsu - 3x denně 10 kapek po jídle na kousek pečiva a zaznamenala jsem okamžitou úlevu po jídle - není mi těžko, netrápí mě pocit přeplněnosti; po 2 měsících mám pravidelnější vyprazdňování a přibrala jsem 2 kg (Emulips pomáhá regulovat tělesnou váhu - lidem s nadváhou při dostatečném pitném režimu a pohybu pomáhá s kily dolů, lidem s podváhou zas pomáhá přibrat).
Skvěle pomáhá při nevolnostech, když nejde jíst - 10 kapiček do čaje a do půl hodiny mám hlad jako vlk :)
Navíc - 50 ml stojí pouhých 375 Kč a vydá na 100 dávek! (nebo si kupte Emulips XXL = 115 ml a 750 Kč a máte 15 ml zdarma!)
Ještě radši mám jeho silnějšího bratříčka, Emulips Forte, protože mi dodává více energie. Musím pochválit i všechny ostatní výrobky, mám je už vyzkoušené a jsem s nimi moc spokojená. Jsou to moji pomocníci při chřipce či angíně, zánětu močového měchýře, při různých poraněních, skvěle detoxikují a vyživují buňky.
Pokud Vás zajímají zkušenosti dalších lidí a informace o produktech OKG, podívejte se do sekce Zkušenosti.

Přidat nový příspěvek